Apvienojušies LF Eksperts un Grant Thornton Rimess

(RĪGA) – Grant Thornton Rimess un LF Eksperts ir apvienojušies un no 2015. gada oktobra strādās ar vienu nosaukumu: Grant Thornton Baltic SIA. Jaunais uzņēmums kļūs par lielāko revīzijas, grāmatvedības un konsultāciju uzņēmumu Latvijā, kura īpašnieki ir vietējie partneri.

Gan Grant Thornton Rimess un LF Eksperts ir divas vadošās Latvijas revīzijas, grāmatvedības un konsultāciju sabiedrības. Apvienošanās nostiprina Grant Thornton Baltic Group (Grant Thornton Baltic SIA Latvijā, Grant Thornton Baltic OÜ Igaunijā un UAB Grant Thornton Baltic Lietuvā) pozīcijas Baltijas reģionā.

Šīs apvienošanās rezultātā tiek apvienota abu sabiedrību pieredze, izveidojot profesionālu un kompetentu konsultantu komandu, kas vienuviet spēs piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu, sākot no grāmatvedības, novērtēšanas, revīzijas, finanšu konsultāciju pakalpojumus, kā arī juridiskās un nodokļu konsultācijas.

“Uzņēmumu apvienošanās ir likumsakarīgs izaugsmes solis, kas Grant Thornton Baltic paceļ jaunā, daudz nopietnākā līmenī. 80 cilvēku komanda ļaus mūsu klientiem izmantot augstākās raudzes ārpakalpojumus, lai fokusētos uz sava biznesa attīstību gan šeit, gan eksporta tirgos,” stāsta jaunais Grant Thornton Baltic SIA vadītājs Latvijā Kaspars Rutkis.

Mati Nommiste /Mati Nõmmiste/ viens no Grant Thornton Baltic Group dibinātājiem un Grant Thornton Baltic OÜ partneris Igaunijā piebilda: “Grant Thornton Baltic SIA attīstība nostiprina mūsu pozīcijas visā Baltijas reģionā. Cieši sadarbojoties ar mūsu birojiem Igaunijā (Tallinā un Tartu) un Lietuvā (Viļņā, Kauņā un Klaipēdā), mēs spējam nodrošināt spēcīgu atbalstu visās Baltijas valstīs, un tas ir īpaši vērtīgi klientiem, kas ieinteresēti attīstīt savu biznesu Baltijā.”

Kaspars Rutkis, kas iepriekš bija LF Eksperts vadošais partneris, ir Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas un Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes loceklis. Grant Thornton Baltic SIA vadības komandā kopā ar Kasparu Rutki strādās partneri Ilze Palmbaha, Jelena Žovnikova, Silvija Gulbe un Dainis Tunsts.

Dainis Tunsts ir Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas valdes loceklis un pievienojās uzņēmumam kā jauns partneris. Dainis Tunsts uzņēmumam pievieno ne tikai plašu pieredzi, bet arī piesaista plaša spektra klientus tādās nozarēs kā biznesa konsultācijas, revīzija un grāmatvedība.

Ilze Palmbaha ir LF Eksperts dibinātāja un strādājusi uzņēmumā vairāk nekā 11 gadus. Viņa strādājusi grāmatvedības nozarē, sniedzot grāmatvedības un nodokļu konsultāciju pakalpojumus gan vietējiem, gan starptautiskiem uzņēmumiem, vairāk nekā 20 gadus. Tāpat Ilzei ir pieredze, vadot Latvijas Grāmatvedības ārpakalpojumu asociāciju, kurā apvienojušies nozares profesionāļi, lai popularizētu grāmatvedības ārpakalpojumus, piedalītos likumu uzlabošanā un uzlabotu profesionālās prasmes.

Jeļena Žovnikova ir Grant Thornton Rimess SIA partnere kopš 2010. gada. Jeļenai ir 15 gadu pieredze, sniedzot konsultāciju un grāmatvedības pakalpojumus gan vietējām, gan starptautiskām sabiedrībām.

Silvija Gulbe ir Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas biedre kopš 2004. gada, viņa pievienojās Grant Thornton Rimess SIA komandai 2008. gadā, kad sāka vadīt revīzijas pakalpojumu nodaļu. Pirms pievienošanās Grant Thornton Rimess, viņa vadīja savu revīzijas uzņēmumu un strādāja par Finanšu direktoru vairākos uzņēmumos.

Grant Thornton Baltic ir Grant Thornton tīkla dalībfirma.

Grant Thornton ir viena no pasaulē vadošajām organizācijām, kurā ietilpst neatkarīgi revīzijas, nodokļu un konsultāciju uzņēmumi, kas palīdz dinamiskiem uzņēmumiem attīstīt to potenciālu, sniedzot kvalitatīvas un uz attīstību vērstas konsultācijas. Grant Thornton partneri izmanto savu pieredzi, lai izprastu sarežģītas problēmas un sniegtu konsultācijas privātiem, kotētiem un publiskā sektora klientiem un palīdzētu tiem atrast risinājumus. Vairāk nekā 40 000 Grant Thornton dalībfirmas darbinieku vairāk nekā 130 valstīs strādā, lai palīdzētu klientiem, kolēģiem un sabiedrībai, kurā mēs dzīvojam un strādājam. Grant Thornton ir nozīmīgs tirgus spēlētājs gan Ziemeļeiropas reģionā, gan Polijā un Krievijā.

Papildu informācija:

Kaspars Rutkis

Grant Thornton Baltic SIA

Vadošais Partneris

E kaspars.rutkis@lv.gt.com,

T +371 29107041