Ilgtspējas nozīme arvien biežāk parādās uzņēmumu vadības dienas kārtībā.

Mēs aicinām piedalīties vebinārā, kurā mūsu Ziemeļvalstu un Baltijas valstu eksperti pastāstīts par ilgtspējas nozīmi dažādos uzņēmējdarbības virzienos.

Mūsu eksperti sniegs atbildes uz korporatīvajā vidē izplatītākajiem jautājumiem saistībā ar ilgtspēju - kam pievērts uzmanību. Tāpat arī sniegs ieskatu par to, kāpēc ilgstpēja un ESG ir svarīgs jautājums Jūsu biznesa nākotnei. Mūsu konsultanti ESG/ilgtspējības jomā dalīsies savās domās un pieredzē, pamatojoties uz pieredzi, kas ir iegūta līdzdarbojoties ikdienas darbā ar vairākiem dažādu nozaru uzņēmumiem.

Šajā seminārā saņemsiet informāciju par globālajām tendencēm un virzienu uz ko fokusēties tuvākajā nākotnē, domājot par ilgtspējīgu uzņēmumu no nodokļu piemērošanas prizmas. Viens no svarīgākajiem punktiem, kas tiks akcentēti šajā seminārā ir nodokļu ilgtspējības tendences. Katrs uzņēmums, kas ir gatavs nākotnes izaicinājumiem nodokļus jau uzskata par ilgtspējīga biznesa stūrakmeni. Mūsu nodokļu eksperti jau ir nonākuši pie secinājuma, ka agresīva nodokļu plānošana ir pagātne.

Mūsu eksperti veiks skaidrojumus par katru valstu ilgtspējas nodokļu iniciatīvām. Prezentētāji ir Grant Tornton nodokļu speciālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas un Zviedrijas ilgtspējības eksperts Markus Håkansson

Lai reģistrētos, lūdzu, aizpildiet tiešsaistes reģistrācijas veidlapu.

Nekautrējieties iepriekš nosūtīt mums savus konkrētos jautājumus!

Bezmaksas vebinārs

Vebinārs notiks angļu valodā

  • Datums: 2021.gada 17.jūnijs
  • Laiks un vieta: MS Teams platforma, 10.00–12.00 pēc Latvijas laika
  • • Bezmaksas vebinārs ar iepriekšēju reģistrāciju
  • Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties:
Tel: 67 217 569 Contact: