Kontakti Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu Sazināties

Nozare, kas ir gatava izaugsmei

Jaunie tirgi un patērētāju mainīgais pieprasījums, vadošo uzņēmumu investīcijas jaunos produktos, tirgos un izplatīšanas modeļos rada jaunas iespējas pārtikas un dzērienu nozarē. Grant Thornton var palīdzēt Jums izmantot šīs tendences savā labā, vienlaikus nodrošinot Jūs ar skaidru izaugsmes virzienu. 

Kāpēc Grant Thornton?

Mūsu plašās zināšanas par pārtikas un dzērienu nozari nozīmē to, ka mēs saprotam grūtības, ar kādām Jūsu uzņēmums sastopas, un varam piedāvāt efektīvus risinājumus.

Mūsu kolektīvs detalizēti izpētīs Jūsu uzņēmumu un palīdzēs Jums optimizēt savu darbību. Mēs Jums palīdzēsim uzlabot produktivitāti, pārliecinoties, ka Jūs darbojaties ar labāko iespējamo efektivitāti visā piegādes ķēdē. Mēs varam atbalstīt arī Jūsu centienus augt un paplašināt darbību jaunos tirgos, izmantojot mūsu plašās zināšanas par apvienošanos un pārņemšanu. Mēs strādāsim kopā ar Jums, lai izpētītu riskus, pārbaudītu, kā mainīgie noteikumi var radīt iespējas, un lai pārliecinātos, ka Jūs gūstat labumu no attiecīgajām nodokļu atlaidēm.