imagev5tn4.png

Grant Thornton Baltic piedāvā divu dienu CIPP/E sertifikācijas apmācības. Apmācības notiek angļu valodā un aptver būtiskos Eiropas mēroga tiesību aktiem un noteikumus, kā arī nozares labāko praksi korporatīvās atbilstības nodrošināšanai. Tie, kas apmeklēs šo kursu, iegūs izpratni par Eiropas modeli privātuma ieviešanas, galveno privātuma terminoloģiju un praktiskām koncepcijām attiecībā uz personas datu un pārrobežu datu plūsmu aizsardzību.

CIPP / E ir vienīgā ANSI akreditētā datu aizsardzības sertifikācijas programma, kura atzīta visā pasaulē. Sertifikātu izsniedz IAPP. Grant Thornton Baltic ir vienīgais IAPP oficiālais apmācības partneris Igaunijā un Latvijā.

Tēmas apmācību laikā

 1. Eiropas datu aizsardzības likumi un pārvaldes iestādes, virzība uz saskaņotu tiesisko regulējumu.
 2. Pārziņu un apstrādātāju lomas un savstarpējās attiecības.
 3. Datu apstrādes principi un skaidrojumi par GDPR piemērošanu.
 4. Informācijas sniegšana - izskaidro pienākumu sniegt datu subjektiem un uzraudzības iestādēm informāciju par datu apstrādes darbībām.
 5. Datu subjektu tiesību apraksts, šo tiesību piemērošana un pārziņa un apstrādātāja pienākumi.
 6. Apstrādes drošība, pārziņu un apstrādātāju apsvērumi un pienākumi nodrošināt personas datu drošību
 7. 7. Atbildība - ietver diskusiju par datu aizsardzības pārvaldības sistēmām, datu aizsardzības ietekmes novērtējumus, privātuma politikas un datu aizsardzības speciālista lomu.
 8. Pārrobežu datu pārsūtīšana - izklāstīta iespējas un pienākumi attiecībā uz datu pārsūtīšanu ārpus Eiropas Ekonomikas zonas.
 9. Uzraudzība un izpilde – apraksta uzraudzības iestāžu lomu, pilnvaras un procedūras; Eiropas Datu aizsardzības padomes sastāvs un uzdevumus.
 10. Atbilstība - Eiropas datu aizsardzības likumu piemērošana, juridiskā pamata un atbilstības prasību piemērošana personas datu apstrādei.

Iekļauts apmācībās

  1. Oficiālie IAPP apmācības materiāli
  2. Pusdienas un kafiju pārtraukumi
  3. Sertifikāts par pabeigtām apmācībām
  4. Uzņemšana CIPP / E sertifikācijas eksāmenā
  5. IAPP 12 mēnešu dalības maksa

Apmācību cena un reģistrācija

Divu dienu sertifikācijas apmācība maksā 1600 EUR (+PVN). Cenā iekļauta dalības maksa IAPP un eksāmena kupons.

Divu dienu sertifikācijas apmācības bez IAPP dalības maksas un eksāmena kupona maksā 1150 EUR(+PVN).

Lai reģistrētos, lūdzu, aizpildiet tiešsaistes reģistrācijas formu, nosūtiet e-pastu uz info@ee.gt.com vai zvaniet mums pa tālruni +372 626 0500 līdz 2020. gada 4. decembrim.

Ja jums ir kādi jautājumi par CIPP / E apmācību vai sertifikātu, nevilcinieties sazināties ar Maili Torma pa tālruni: 626 0500 vai pa e-pastu maili.torma@ee.gt.com

Priekšrocības būt IAPP dalībniekam

IAPP, kas dibināta pirms 20 gadiem, ir starptautiska privātuma profesionāļu asociācija, kurā ir vairāk nekā 55 000 biedru visā pasaulē.

IAPP locekļi var piedalīties ekskluzīvās starptautiskās konferencēs, reģionālās sanāksmēs un piekļūt regulāri izdotajiem informatīvajiem materiāliem, jaunumiem un pētījumiem. IAPP izsniegtā CIPP / E sertifikācija nodrošina lielu konkurences priekšrocību Eiropas darba tirgū, jo trūkst sertificētu datu aizsardzības ekspertu. Tikai pieciem cilvēkiem Igaunijā šobrīd ir sertifikāts un viņi ir IAPP biedri. Noklikšķiniet šeit [ 602 kb ], lai iegūtu papildinformāciju.

 

Informējam, ka reģistrācija notiek Grant Thornton Baltic OU mājaslapā!

Grant Thornton Baltic OU
 • Laiks un vieta:
 • 7-8 Decembris 2020, 9.00-17.00
 • Microsoft Teams
Tel: +371 67217569 Contact: