Kontakti Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu Sazināties

Mūsu komandas detalizēti izpētīs jūsu uzņēmumu un palīdzēs jums optimizēt savu darbību. Mēs jums palīdzēsim uzlabot produktivitāti, pārliecinoties, ka jūs darbojaties ar labāko iespējamo efektivitāti visā piegādes ķēdē. Mēs varam atbalstīt arī jūsu centienus augt un paplašināt darbību jaunos tirgos, izmantojot mūsu plašās zināšanas par apvienošanos un pārņemšanu. Mēs strādāsim kopā ar jums, lai izpētītu riskus, pārbaudītu, kā mainīgie noteikumi var radīt iespējas, un pārliecinātos, ka jūs gūstat labumu no attiecīgajām nodokļu atlaidēm.

Investīcijas sāk atkal plūst

Lai gan ilgstošas lejupslīdes ietekme joprojām ir jūtama, nekustamo īpašumu un būvniecības nozarē ir parādījušās ienākumu un optimisma iespējas. Grant Thornton mērķis ir palīdzēt jums gūt labumu no šīm iespējām un atraisīt savu izaugsmes potenciālu.

Kāpēc Grant Thornton?

Daudzi mūsu sektora speciālisti paši ir strādājuši nekustamā īpašuma un celtniecības nozarē, tas nozīmē, ka mēs pārzinām šīs nozares būtību. Pielietojot savas plašās zināšanas, mēs varam jums sniegt inovatīvus risinājumus problēmām, ar kurām jūsu uzņēmums šodien sastopas. Mēs arī strādāsim kopā ar jums, lai identificētu jaunus finansējuma avotus, samazinātu riska līmeni un strukturētu jūsu peļņu. Mūsu komerciālā pieeja jūsu organizācijas vajadzībām sniegs jums vislabāko iespēju gūt panākumus mūsdienu tirgū. Mūsu komandas saprot, ka jūsu uzņēmums ir unikāls. Mēs veltīsim laiku, lai iepazītu jūs un jūsu organizāciju, lai varētu sniegt jums piemērotus risinājumus.