article banner

Kāpēc izvēlēties Grant Thornton?

Saņemot piemērotu atbalstu, dinamiski uzņēmumi var sasniegt savus vispārdrošākos mērķus. Šo mērķu īstenošanai ir nepieciešami konsultanti, kas padziļināti izprot jūsu uzņēmumu, nozari un jūsu izaugsmes plānu plašākā mērogā.

Mūsu zināšanas, pieredze un darba kultūra nodrošina ideālu piemērotību šo vajadzību izpildei.

Mēs uzskatām, ka tikai Grant Thornton var piedāvāt vērtīgus, plaša mēroga pakalpojumus un efektīvu attiecību kombināciju.

Dinamisks partneris

Uzzini vairāk par Grant Thornton

Lasīt vairāk

Kas mēs esam?

Mēs esam starptautiska organizācija ar 5.45 miljardus lielu apgrozījumu, birojiem vairāk nekā 135 valstīs un vairāk kā 52,000 darbiniekiem, tāpēc mums ir viss, kas vajadzīgs, lai atbilstu jūsu mainīgajām vajadzībām. Tajā pašā laikā mēs rīkojamies apdomīgi un ātri, lai jūs varētu būt soli priekšā konkurentiem. Mūsu zīmols ir atpazīstams un atzīts visā pasaulē. Mūsu organizācija ir viena no lielākajām starptautiskajām grāmatvedības pakalpojumu organizācijām, ko atzīst kapitāla tirgi, regulējošās un starptautisko standartu izstrādes iestādes visā pasaulē.

Mēs piedāvājam unikālu kombināciju:

  • Globāla mēroga darbības jomas un tehniska izcilība
  • Īpaša partneru un speciālistu uzmanība
  • Veiklu un reaģētspējīgu pakalpojumu modeli
  • Patiesu interesi par jūsu uzņēmuma izaugsmes iespēju atklāšanu

Izaugsme

Mēs vēlamies palīdzēt jums atklāt jūsu uzņēmuma izaugsmes iespējas. Neatkarīgi no tā, vai jautājums ir par darba efektivitātes uzlabošanu vai ieguldītāju uzticamības veidošanu, mēs līdzsvarojam jūsu turpmākajām vajadzībām noderīgu risinājumu atrašanu ar intuitīvu nojautu par vispiemērotākajiem risinājumiem tieši jums.

Kāpēc mēs to darām?

Mēs jūtam patiesu interesi par jūsu uzņēmuma izaugsmes iespēju atvēršanu. Neatkarīgi no tā, vai tas palielinās investoru uzticību, darba efektivitāti, mēs ņemsim vērā jūsu turpmākās vajadzības un piemeklēsim noderīgākos risinājumus, kas būs labākie jūsu uzņēmumam tuvākajā nākotnē.