article banner
Semināri

Biznesa rīts "Bizness Igaunijā"

Mūsu kaimiņu zeme Igaunija ir vien pāris stundu brauciena attālumā no mūsu galvaspilsētas un piedāvā daudzpusīgas biznesa iespējas. Viņu progresīvā uzņēmējdarbības vide un pārdomātā infrastruktūra sniedz lieliskas iespējas jaunu tirgu apgūšanai. Pret ārzemju investoriem Igaunijā izturas tā pat kā pret vietējiem, sniedzot tieši tādas pašas uzņēmējdarbības izaugsmes iespējas. Tāpēc aicinām savus klientus un sadarbības partnerus uz mūsu kārtējo biznesa rītu, šoreiz par tēmu "Bizness Igaunijā", š.g. 7.aprīlī plkst. 8:00-9:00, Blaumaņa ielā 22, Rīgā. 

Šajā biznesa rītā ir lieliska iespēja noklausīties un aprunāties ar mūsu kolēģi un nodokļu ekspertu no Igaunijas - Kristjan Järve , Grant Thornton Baltic partneri Jeļenu Žovnikovu un Latvijas nodokļu konsultantu Kristapu Cimmermani. Pasākuma pamatvaloda ir angļu, bet esiet laipni aicināti uzdot jautājumus arī latviski un krieviski. 

Izmantojot mūsu pārrobežu zināšanas un ekspertīzi, šoreiz stāstīsim par nodokļu, un komerclikuma un darba likuma aspektiem, dažādām iezīmēmun un esošajām tendencēm Igaunijas likumdošanā. 

Sīkāku programmas izsklāstu skatīt [ 235 kb ] pielikumā. 

Biznesa rītā piedāvājam kafiju un tēju, kā arī brokastis un brīvu atmosfēru ar iespēju pēc tam brīvi uzdot jautājumus runātājiem un dalīties savā pieredzē. 

Lūdzu, pieteikt savu dalību rakstot uz: info@lv.gt.com, līdz 5.aprīļa vakaram.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet: +371 6721 7569, Laumai Zembahai

Dalība pasākumā ir bez maksas, bet vietu skaits ir ierobežots. 

Uz tikšanos!