article banner
Grant Thornton globālie jaunumi

Grant Thornton atzīts par vienu no 50 ‘Pievilcīgākajiem darba devējiem pasaulē’

Saskaņā ar uzņēmuma Universum veikto darba devēju pētījumu, kura ietvaros tika aptaujāti vairāk nekā 270 000 uzņēmējdarbības un inženierzinātņu studenti no 12 pasaules lielākajām valstīm, uzņēmums Grant Thornton ir viens no 50 ‘Pievilcīgākajiem darba devējiem pasaulē’.

 „Mēs ļoti lepojamies ar kultūru, ko mūsu 43 000 darbinieku vairāk nekā 130 valstīs ir radījuši un kas tiek cildināta ar šo titulu,” teica Eds Nusbaums (Ed Nusbaum), Grant Thornton globālais vadītājs. „Mēs uzņēmumā Grant Thornton cenšamies radīt atšķirīgu un citādāku darba vidi, kurā cilvēki jūtas motivēti, iedvesmoti un uzticami. Mēs vēlamies, lai mūsu darbiniekiem patiktu te strādāt.”

 2016. gada aptaujā uzņēmums Grant Thornton pakāpās par trīs vietām uz 34. vietu. Novērtējums ir balstīts uz pasaules 12 lielāko valstu – Austrālijas, Brazīlijas, Kanādas, Ķīnas, Francijas, Vācijas, Indijas, Itālijas, Japānas, Krievijas, Lielbritānijas un ASV - labāko augstskolu uzņēmējdarbības un inženierzinātņu studentu viedokli. Šo valstu tirgi veido 70 procentus no pasaules ekonomijas. Pētījuma datu apkopošana notika laika periodā no 2015. gada septembra līdz 2016. gada aprīlim.

 Par Universum

 Uzņēmums Universum ir pasaules līderis darba devēju tēla veidošanas jomā. Tas konsultē vadošos darba devējus visā pasaulē, kā labāk saprast, piesaistīt un noalgot talantīgus darbiniekus. Vairāk nekā 25 gadu darbības laikā mēs esam nostiprinājuši savu darbību 60 tirgos ar 15 birojiem visā pasaulē. Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst pētījumu veikšana, stratēģisku konsultāciju sniegšana, uz datiem balstītu komunikācijas risinājumu nodrošināšana – mēs esam arī celmlauzis pasaules sociālo mediju risinājumu jomā, kas nodarbojas ar darba devēju tēla veidošanu, apzināšanu un analizēšanu. Mēs esam uzticams partneris vairāk nekā 1700 klientiem, tai skaitā vairākiem Fortune 500 saraksta uzņēmumiem, kā arī globālo mediju partneriem, kas publicē mūsu ikgadējos novērtējumus un tendenču ziņojumus, mums ir 2000 partneraugstskolas visā pasaulē, kas veic pētījumus par karjeras preferencēm un darba devējiem, kam priekšroku dod talantīgākie studenti. Uzņēmums Universum veic pētījumus katru gadu, aptaujājot vairāk nekā 1 500 000 studentus un profesionāļus visā pasaulē. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet mājaslapu www.universumglobal.com.